Кошик
72 відгуків
+380686219666

Коркова підлога Go4cork

Вимоги до оформлення будинку з кожним роком ростуть і тепер мало просто мати хороше покриття у традиційному розумінні цього слова. Хороше підлогове покриття сьогодні - це стійкий, довговічний матеріал, що забезпечить комфорт у будівлі та одночасно буде екологічним та стильно доповнюватиме інтер’єр будь-якого приміщення. Ідеальним рішенням є корок на підлогу Go4cork.

В чому відмінність коркового покриття на підлогу Go4cork?

Португальський концерн Amorim знайшов втілення свого прагнення випускати екологічну продукцію найвищої якості у корковому покритті для підлоги. Виготовляється такий матеріал із кори спеціального коркового дуба. Кора цього дерева збирається лишень із “зрілих” дерев і виключно вручну. Це ніяк не шкодить дереву, адже кора постійно відновлюється і зняття старої лише сприяє швидшому оновленню покриття.

 

У поєднанні зі сучасною технологією виробництва, корок підлоговий стає незамінним покриттям у будь-якій будівлі.

Переваги коркової підлоги Go4cork.

Продукція цього виробника зарекомендувала себе як якісний матеріал у всьому світі. Це підтверджено відповідним сертифікатом. Окрім цього, компанія є членом Ради екологічного будівництва. 

Go4cork - це коркова підлога, що володіє цілим рядом переваг, які роблять її унікальною у порівнянні із іншими типами підлогового покриття:

 

1. Екологічність. Кожен тип продукції має гігієнічні сертифікати Міністерства охорони здоров’я;

2. Антиалергійність. Такий тип підлоги не збирає пилу та не сприяє поширенню хвороботворних організмів, чим повністю підтримує гігієнічну чистоту дому;

3. Стійкість і еластичність. Природний матеріал коркового дерева здатен витримувати велике навантаження протягом тривалого періоду, що робить його придатним для по-справжньому всіх типів приміщень;

4. Комфорт. Корок - матеріал, що є приємним для ходьби. Гнучкість корку на підлогу сприяє зняттю втоми і дозволяє ногам відпочити після напруженого трудового дня;

5. Звукоізоляція. Унікальні властивості коркового покриття дозволяють підтримувати тишу в окремому приміщенні та цілому будинку; 

6. Теплоізоляційні властивості кори коркового дерева проявляються також і у збереженні тепла в приміщенні. 

 

Жоден штучний матеріал не може зрівнятись із природніми властивостями кори коркового дерева. Структура матеріалу дозволяє повністю втілювати усі задуми виробника, вдало підкреслюючи їх.

Коркове покриття для підлоги Go4cork легко використовувати і просто монтувати. Спеціальне замкове з’єднання робить процес кладки приємним та надійним. Догляд за корковим підлоговим покриттям не вимагає особливих засобів, чим робить його економічним.

Корок підлоговий - стильне рішення для Вашого дому.

Купити коркову підлогу в Україні - вигідно. Натуральний матеріал має доступну ціну та буде доречним у стилі будь-якого приміщення. Стильні рішення представлені у 15 видах декору.

Модельний ряд представлений широким різноманіттям природних кольорів: Moment,

Dream, Ambition, Fascination, Emotion, Wish, Allure, Appeal, Attraction, Charm, Impulse, Desire, Intense, Passion, Temptation. Кожен з них - це витончено-стриманий декор, що вдало підкреслить стиль Вашого будинку. 

 

Коркове покриття складається із кількох шарів:

- Верхній шар покривається захисним поліуретановим лаком, що якісно захищає натуральний пробковий матеріал.

- Пробковий шар - унікальний продукт, що не потребує додаткової обробки. 

Go4cork - підлога для комфорту. 

Коркова підлога - це справжня знахідка для практичного господаря. Він поєднує у собі усі переваги кори коркового дерева разом із сучасною технологією виробництва, яка відповідає усім екологічним вимогам.

Додатковими перевагами є низька вартість на придбання пробкової підлоги, дешевизна експлуатації і, звичайно, незрівнянно приємне користування.

Купити підлоговий корок в Україні на сайті Ханок - це вигідний вклад у комфорт Вашого дому.

Пробка напольная Go4cork

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: