Кошик
57 відгуків
+380
97
093-14-14
+380
93
769-30-08
+380
95
403-56-85
Корок підлоговий Wicanders Artcomfort

Коркова підлога Wicanders Artcomfort

Як би людина не старалась, а перевершити природу їй все одно не вийде. Та і не потрібно. Унікальні характеристики кори коркового дуба чудово підходять для використання їх властивостей у покритті підлоги.

Вона характеризується структурою, що надає їй можливості прекрасно ізолювати шум і тепло, а також володіє амортизуючими якостями.

Унікальність покриття ArtComfort полягає у використанні найкращого корку, що володіє цілим рядом переваг над іншими покриттями.

Коркова підлога – екологічна, у ній використовується безклейова технологія з’єднання елементів, а окрім цього зняття кори зовсім не шкодить дереву. Такий вид покриття не просто надає додаткову термоізоляцію, але і запобігає проникненню шуму, завдяки чому гарантує комфортне перебування в приміщенні.

Корок підлоговий – це також і зручність. Він є досить гнучким щоб по ньому було приємно ступати, а ще це покриття зберігає приблизно однакову температуру цілий рік. Воно є більш гнучким аніж дерево і одночасно твердішим у порівнянні з ковровим, це покриття позитивно впливає на ноги і спину, знімаючи непотрібне навантаження і втому, залишаючи лиш приємне відчуття затишку і комфорту.

Довговічність коркової підлоги забезпечує також її амортизація. Навіть при тривалому впливі на нього, коркове покриття здатне повертатись у свій первісний вигляд.

Різноманіття розмірів дозволяє продумати покриття різних типів і методів кладки. Існують чотири розміри:

                                                                          

Коркова підлога складається із кількох спеціально розроблених шарів:

Перший – це коркова підкладка, що створює шумоізоляцію і надає додаткову теплоізоляцію.

Другий – міцна плита, завдяки якій кладка підлоги здійснюється швидко і максимально просто.

Третій шар являє собою агломерований корок, завдяки якому коркова підлога набуває якостей поглинання шуму при ходьбі, цей шар – це ще одне забезпечення звуко- і теплоізоляції.

Наступним іде оптичний малюнок і останнім спеціальний захисний шар, що здатен сприяти стійкості підлоги і простоту в догляді.

Пробкові покриття ArtComfort створюються із технологією оптичного нанесення зображення (Realistic Surface Technology – RST). Ми пропонуємо великий вибір привабливих дизайнів із використанням оптичної технології RTS, що дозволила добитись максимально натурального зображення.

Окрім цього ми використовуємо технологію Corktech із насправді унікальними властивостями дозволила досягти найвищого рівня у сфері коркового покриття для підлоги.

Серед колекцій коркового покриття у Wicanders є: CorkcomfortArtComfortWoodComfortVinylComfortDekwallParquet.

Кожна із них – як ковток свіжого повітря у дизайн підлогового покриття, яке дозволяє поєднувати унікальні природні якості разом із комфортом і новими можливостями у декоруванні.

Колекція CorkComfort – легке рішення для оформлення стильного дому. Це покриття з легкістю впишеться у будь–який інтер’єр і доповнить його. У ній використані різні види пробкового матеріалу, завдяки чому досягнуто максимального затишку і різноманітності стильових рішень.

ArtComfort характеризується привабливим реалістичним природним дизайном. Він дозволяє відтворювати як камінь так і різні види дерева, створюючи привабливий вигляд Вашої підлоги у поєднанні із екологічністю. ArtComfort – покриття, дароване самою природою.

WoodComfort – це стиль, який існує поза поняттям часу. Розмірений спокій дерева у цій колекції поєднався разом із свободою дизайнерських рішень та екологічним.

VinylComfort – ідеально відтворені природні текстури чудово підійдуть для створення домашнього затишку у приміщеннях будь–якого типу. Розкішні дерев’яні ілюстрації доповнять інтер’єр і нададуть йому вінілового шику.

Dekwall – колекція, настінних покриттів. Вони допоможуть не лише надійно ізолювати стіни від шуму і зберегти тепло, але і оригінально прикрасити їх за допомогою широкого вибору текстур і візерунків. Стіни із пробковим покриттям – надійні і стильні дадуть фору будь–яким традиційним рішенням.

Nebraska Rustic PineMetal Rustic PinePastel Rustic Pine – це мінімалізм сосни, дані моделі виконуються у класичному стриманому стилі.

Ivory chalk oakPrime OakPlatinum Chalk Oak – втілюють витончену елегантність могутнього дуба. Виконуються у різних кольорових рішеннях і підходять для широкого спектру стилів.

Ferric Rustic AshDesert Rustic Ash – мають специфічне оформлення і м’яку кольорову гамму.

Підлога – уже давно стала не просто звичайним покриттям. Сучасна підлога, а зокрема підлоговий корок – це завершальна крапка у функціональності і стилі приміщення в цілому. Це важливий елемент захищеності, комфорту, екології Вашого будинку і вибрати її правильно один із найвідповідальніших моментів. Купити корок на підлогу ArtComfort – значить придбати функціональне покриття, стиль якого втілюватиме в собі характер господаря будинку.

 

Корок підлоговий Wicanders Artcomfort

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: