Кошик
57 відгуків
+380
97
093-14-14
+380
93
769-30-08
+380
95
403-56-85
Корок підлоговий Wicanders Authentica

Коркова підлога Wicanders Authentica

   Коркова підлога впевнено завойовує прихильність користувачів. Нічого дивного, адже ринок з року в рік все більше перелаштовується на екологічну продукцію, яка не лише милуватиме око, але і не шкодитиме здоров’ю та довкіллю. Виготовлена із кори португальського дуба, коркова підлога – унікальний матеріал, який підійде для будь-якого типу приміщень. Технологія Corktech поєднує в собі багатошарову структуру, яка вигідно підкреслює всі переваги коркового покриття. Натуральні матеріали забезпечують незрівнянну ізоляцію та амортизацію, що гарантують високий рівень теплового та шумового захисту, стійкість та комфорт Вашому приміщенню.

   Authentica – це поєднання природного матеріалу із оригінальним дизайном там, де краса зустрічається із комфортом.

Чому варто купити коркову підлогу в Україні?

   Серед великої кількості переваг коркового покриття виділяють:

  • Забезпечення тиші: коркове покриття захистить Ваше приміщення від зайвого шуму завдяки своїм звукоізоляційним властивостям.. В такому приміщенні приємно розслабитись після важкого дня;
  • Теплоізоляція. Натуральний корок чудово зберігає тепло в будинку та є одним із найважливіших складників теплоізоляції всієї будівлі, адже саме завдяки неякісному покриттю втрачається основна частина тепла;
  • Комфорт для ходьби. Структура коркової підлоги дозволяє їй зберігати найкращі якості природного матеріалу. Пробкова підлога приємна для ходіння, тому її часто обирають для дитячих кімнат;
  • Оздоровлення тіла. Гнучкість матеріалу допомагає ногам розслабитись та швидко зняти втому з ніг.
  • Стійкість до ударів. Корок підлоговий – надійний та еластичний. Завдяки цим якостям, він рекомендується для використання у різних типах приміщень. Така підлога здатна витримувати великі навантаження протягом тривалого часу не змінюючи свого вигляду – корок швидко повертається у свій первинний стан.

   Підлоговий корок Wicanders – чудове рішення, яке дозволить швидко та якісно вирішити проблему підлогового покриття: корок швидко монтується та легко поєднується із різними стилями приміщень.

Структура коркової підлоги Authentica

   Коркове покриття багатошарове(знизу до гори):

  1. Перший шар – комплексна коркова основа;
  2. Дерев’яна плита високої щільності, яка забезпечить максимальну надійність Вашому покриттю;
  3. Шар пресованого корку ( товщина 2.7 мм);
  4. Декоративний шар.
  5. Захисний завершальний шар.

Особливість цього покриття – верхній зносостійкий шар товщиною 0.55 мм, який був спеціально розроблений для того щоб витримувати різноманітні навантаження. Тому підлоговий корок купити – значить забезпечити собі покриття, яке не боїться подряпин, ковзання, плям, та інших неприємностей, які так чи інакше трапляються у буденному житті. Коркове покриття буде актуальним у будинку, де є діти, громадських приміщеннях, через які щодня проходить велика кількість людей і інших будівлях.

Authentica гарантує якість продукції на 25 років для приватних будинків та 15 років – для будівель комерційного спрямування.

Стильний дизайн.

            Прогнозуючи майбутні ринкові тренди, Wicanders розробили Authentica із двома типами дизайну: дерев’яним та кам’яним, які зможуть задовільнити різні смаки. Дерев’яний дизайн варіюється від класичного дерева до сільських дерев’яних мотивів. Кам’яний дизайн представлений асортиментом візерунків: поєднання сміливого реалістичного декору та рельєфної поверхні. Authentica – це нове слово у дизайні інтер’єру.

            Wicanders – не просто компанія. Це команда, яка дбає про вирішення глобальних екологічних проблем. Коркова підлога цього виробника – екологічно чистий продукт, що є чудовою альтернативою звичним підлоговим покриттям. Authentica – колекція, що не містить шкідливих речовин, а тому сприяє очищенню повітря. Цей вид покриття гідно відрізняється від інших типів підлогового покриття.

Корок підлоговий Wicanders Authentica

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2